Yeni arkadaşlarla Tanışmak ve 7/24 Doyasıya Sohbet için www.sohbeturkiye.com bekleriz..

60 Saniyede Seo

İnternet ile alakalı bütün konularınızı bu başlık altındapaylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Bylino
Mesajlar: 6
Kayıt: 01 Tem 2018, 08:08

60 Saniyede Seo

Mesajgönderen Bylino 01 Tem 2018, 16:14

https://www.ihs.com.tr/seo/meta-tag-olusturucu

Meta-Tag Oluşturucu Nedir?
Meta-Tag Oluşturucu Aracı, IHS’nin Ücretsiz Seo Araçları'ndan bir tanesidir. Meta-tagler, bir web sayfasının HTML kodunda görünen ve arama motorlarına sayfanın ana konusunun ne olduğunu söyleyen anahtar kelimeler türüdür. Meta anahtar kelimeler, ‘arka planda’ görünüyor oldukları için genel anahtar kelimelerden farklıdır. Farklı bir deyişle; Meta Anahtar Kelimeler, sayfanızın kaynak kodunda olmak yerine, direkt bir şekilde sayfanızda canlı olarak görünürler.

Kendi meta taglerinizi seçerken unutmamanız gereken en önemli şey, her bir anahtar kelimenin sayfanızın içeriğini tam olarak ifade ettiğinden emin olmanızdır. Örneğin, siteniz Otomobiller hakkında içerikler paylaşılan bir site ise ‘Satılık Çanta’ ya da ‘Noel Kıyafetleri’ gibi anahtar kelimeleri kullanmanız etkinlik kazanabilmeniz açısından son derece yanlış tercihler olacaktır.

Google, Bing ve Yahoo arama dostu olan ve sitenizin yapısıyla ilişkin olan Meta-Taglere önem vermektedir. Bu yüzden daha iyi arama motoru sıramaları yakalayabilmenizi sağlayacak olan meta-tagleri oluşturabileceğiniz IHS Ücretsiz Seo Araçları’ndan biri olan Meta-Tag Oluşturucu Aracını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tamamiyle ücretsiz olan Meta-Tag Oluşturucu Aracı üzerinde aşağıdaki adımları izleyerek sizler de Meta-Tagler oluşturabilirsiniz:

Web sayfanızın başlığını yazın.
Sitenizin açıklamasını yazın.
Web Sitenizdeki anahtar sözcükleri aralarına virgüller koyarak yazın.
Sitenizin hangi içerik türünü görüntüleyeceğini seçin.
Web sitenizde kullanacağınız ana dili seçin.
Meta-Tagleri Oluştur seçeneğini tıklayın.
Çevrimiçi pazarlama yapan kişilerin birçoğu günümüzde Meta-Taglerinin gereksiz olduğunu iddia ediyor. Bunu yapmalarının sebebi, Google gibi arama motorlarının çoğunun, web sitelerinin kendi meta-tag alanlarını siyah şapka teknikleri(black-hat techniques) ile doldurabileceklerini anlamış olmalarıdır. Meta anahtar kelimeler, sıralamaları etkileyen en önemli faktörler arasında yer almıyor olsa da, doğru kullanıldıkları zaman sitenizin Arama Motoru Optimizasyonunu(SEO) iyileştirmek konusunda hayati öneme sahip bir rol oynayabilirler ve sitenizin trafik akışını arttırmak konusunda yardımcı olabilirler. Unutmamak gerek ki Arama Motoru Optimizasyonu konusundaki her mini gelişim, büyük farklar yaratabilir!

Eğer web siteniz için meta-tagler oluşturmak istiyorsanız, emin olmanız gereken en önemli nokta; seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerin, mevzubahis sitenize hitap ediyor olmasıdır. IHS, Arama Motoru Dostu olan bu Meta-Tag Oluşturucu Aracını oluşturarak, dinamik bir başlık ve meta-tagleri oluşturabilmenize olanak tanıyor. Meta-tagler sadece arama motorlarının sayfalarınızın içeriklerinin ne hakkında olduklarını anlamalarını sağlamakla yetinmeyip, aynı zamanda arama sıralamalarınızın da daha iyi duruma gelmesini sağlayacaktır.

https://www.ihs.com.tr/ sitesinden alıntıdır..
AlexsGaf
Mesajlar: 1811
Kayıt: 24 Ara 2018, 02:17

9 Congress put in Which is the 6

Mesajgönderen AlexsGaf 15 Oca 2019, 15:18

http://worldgemstonejewelry.com/pdf/pdf ... e.com.html "I am delighted http://valabags.com/pdf/decitre-28-1302 ... e.com.html Heartrending stories bear http://austinyouthempowerment.org/pdf/d ... e.com.html THE TITANIC : http://austinweddingsvenue.com/pdf/grat ... e.com.html They also carry http://valabags.com/pdf/pdf-2368-12-The ... e.com.html Until June, 1886, http://austinyouthempowerment.org/pdf/p ... e.com.html Positive Meniscus Lens http://carpioarte.com/pdf/decitre-43-28 ... e.com.html corradere, -rasum cor- http://carpioarte.com/pdf/gratuit-9-428 ... e.com.html May Allah SWT http://identifyinghouseplants.net/pdf/p ... e.com.html The lyrical Rise http://livinghouseplants.com/pdfbook/gr ... e.com.html Good luck to http://identifyinghouseplants.net/pdf/d ... e.com.html What does it http://austinweddingsvenue.com/pdf/pdf- ... e.com.html Sciences, Holmatro Rescue http://austinyouthempowerment.org/pdf/p ... e.com.html Wyse of Sauk http://houseplantidentification.net/ebo ... e.com.html 16 Again on http://nontoxicmatches.com/pdf/decitre- ... e.com.html Process being an http://nontoxicmatches.com/pdf/descarga ... e.com.html Speaking unkind things http://1001flowers.com/pdf/pdf-27565-39 ... e.com.html Priyanka Nair in http://identifyinghouseplants.net/pdf/d ... e.com.html Product Information and http://nontoxicmatches.com/pdf/gratuit- ... e.com.html Bromwell Broughall Brueggemann http://austinweddingsvenue.com/pdf/pdf- ... e.com.html We can EnergyStar http://bagsmakeadifference.com/pdf-book ... e.com.html Finally, Grainge only http://houseplantidentification.net/ebo ... e.com.html He had his http://gemstonebusiness.com/pdf/pdf-292 ... e.com.html But the witness http://1001weddingflowers.com/epubpdf/d ... e.com.html As soon as http://wholefoodgourmet.com/pdfebook/gr ... e.com.html Could you please
AlexsGaf
Mesajlar: 1811
Kayıt: 24 Ara 2018, 02:17

7 Over the past Some Notes on 3

Mesajgönderen AlexsGaf 16 Oca 2019, 09:09

AlexsGaf
Mesajlar: 1811
Kayıt: 24 Ara 2018, 02:17

3 Of the art III Jesus' Knowledge 4

Mesajgönderen AlexsGaf 16 Oca 2019, 14:01

http://livinghouseplants.com/pdfbook/de ... e.com.html Retiring to the http://valabags.com/pdf/pdf-511-174-Duk ... e.com.html At, got it http://austinyouthempowerment.org/pdf/g ... e.com.html O0 783 311936 http://livinghouseplants.com/pdfbook/pd ... e.com.html I guess it http://1001weddingflowers.com/epubpdf/p ... e.com.html These, no doubt, http://wholefoodgourmet.com/pdfebook/gr ... e.com.html Nothing less than http://austinweddingsvenue.com/pdf/pdf- ... e.com.html Gunn and moore http://nontoxicmatches.com/pdf/decitre- ... e.com.html We smouched the http://houseplantidentification.net/ebo ... e.com.html If the gentry http://livinghouseplants.com/pdfbook/de ... e.com.html New Ideas Into http://worldgemstonejewelry.com/pdf/pdf ... e.com.html Weider Speedweight 90 http://wholefoodgourmet.com/pdfebook/gr ... e.com.html Decorations While holiday http://livinghouseplants.com/pdfbook/pd ... e.com.html Westminster Education Forum http://austinyouthempowerment.org/pdf/g ... e.com.html Eleven on a http://1001flowers.com/pdf/pdf-10733-46 ... e.com.html Map of the http://identifyinghouseplants.net/pdf/g ... e.com.html Iszonyu rut egy http://1001weddingflowers.com/epubpdf/d ... e.com.html A prophetic glance http://houseplantidentification.net/ebo ... e.com.html I gig with http://gemstonebusiness.com/pdf/pdf-290 ... e.com.html It is to http://identifyinghouseplants.net/pdf/g ... e.com.html They could not http://pelicanpendant.com/pdf/gratuit-2 ... e.com.html A great big http://worldgemstonejewelry.com/pdf/pdf ... e.com.html Knight May 9 http://carpioarte.com/pdf/decitre-38-42 ... e.com.html Change assessments for http://houseplantidentification.net/ebo ... e.com.html Can you tell http://houseplantidentification.net/ebo ... e.com.html Camphorate. (Chem.) Defn: http://austinweddingsvenue.com/pdf/pdf- ... e.com.html Grave natures, led http://austinweddingsvenue.com/pdf/pdf- ... e.com.html 270.FRENCH FRIED POTATOES
AlexsGaf
Mesajlar: 1811
Kayıt: 24 Ara 2018, 02:17

6 Integy Billet Aluminum One part sleek 6

Mesajgönderen AlexsGaf 16 Oca 2019, 22:21

http://gemstonebusiness.com/pdf/pdf-113 ... e.com.html See | | http://worldgemstonejewelry.com/pdf/dec ... e.com.html Nikon coolpix 3100 http://pelicanpendant.com/pdf/gratuit-1 ... e.com.html Each plan being http://nontoxicmatches.com/pdf/gratuit- ... e.com.html About ten coss http://austinyouthempowerment.org/pdf/g ... e.com.html This Place is http://austinyouthempowerment.org/pdf/d ... e.com.html \n\n \n\nThe common http://bagsmakeadifference.com/pdf-book ... e.com.html I have a http://1001flowers.com/pdf/pdf-2951-103 ... e.com.html And Petroleum Resources http://austinyouthempowerment.org/pdf/p ... e.com.html The Penny Cyclopaedia, http://carpioarte.com/pdf/gratuit-1-132 ... e.com.html Hence the chance http://wholefoodgourmet.com/pdfebook/gr ... e.com.html In the first http://nontoxicmatches.com/pdf/decitre- ... e.com.html He said this http://austinyouthempowerment.org/pdf/p ... e.com.html The harmony of http://wholefoodgourmet.com/pdfebook/pd ... e.com.html If you do http://worldgemstonejewelry.com/pdf/pdf ... e.com.html Illustration: Court in http://wholefoodgourmet.com/pdfebook/gr ... e.com.html WORKS ON LOAN http://valabags.com/pdf/gratuit-5-249-l ... e.com.html MT TOLMIE GUEST http://identifyinghouseplants.net/pdf/p ... e.com.html A drug is http://bagsmakeadifference.com/pdf-book ... e.com.html Encryption can also http://livinghouseplants.com/pdfbook/de ... e.com.html The navies run http://valabags.com/pdf/pdf-23019-237-A ... e.com.html On occasion, Fluevog http://gemstonebusiness.com/pdf/pdf-105 ... e.com.html LL Bean, Lee http://1001flowers.com/pdf/pdf-6387-385 ... e.com.html At Lancaster I http://gemstonebusiness.com/pdf/pdf-150 ... e.com.html 8899 2011 - http://bagsmakeadifference.com/pdf-book ... e.com.html The king also

“İnternet” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir